Saeyang Fräsmaschine Marathon N7 + M40ES+ES6+FS60
655,15 CHF
zzgl. 8.1% MwSt.
Versandgewicht: 2,300 Kg
Menge:
Die Menge wurde überschritten und angepasst.
Auf die Merkliste
Berechnen
In den Warenkorb
Darsonval - Hochfrequenzströme.
 
Hochfrequente Ströme – in der Kosmetik Darsonval-Ströme genannt – werden eingesetzt, um den Stoffwechsel anzuregen, die Durchblutung der Haut zu stärken, lokale Stauungen zu verursachen, vor allem aber haben sie oberflächendesinfizierende und antiseptische Polecana przez najlepszych
Frezarka Marathon N7 od koreańskiej firmy Saeyang to świetne narzędzie do zabiegów manicure i pedicure, oraz do pracy protetycznej. Firma była wielokrotnie nagradzana za wyjątkowe osiągnięcia, zaś jej produkty są polecane przez kosmetologów i protetyków. Blisko pięć dekad doświadczeń to gwarancja otrzymania produktu o najwyższej jakości.
 
 
Rozwiązania, które działają
Sprawdza się w gabinetach kosmetycznych i podologicznych, oraz nadaje się do pracy protetycznej. Posiada ogromną moc 100W. Głowicę zaprojektowano tak, że jej górną część można zdejmować i sterylizować w autoklawie. Bazę frezarki obsługuje się łatwo i intuicyjnie. Płynnie regulowane pokrętło pozwala wybierać prędkość. Głowica osiąga intensywność obrotów w zakresie od 0 do aż 40 tysięcy.
 
 
 
Funkcjonalność i bezpieczeństwo
Jeden z przycisków z przodu bazy służy do ustawiania strony obrotów. Możesz też podłączyć napęd nożny i mieć większą swobodę rąk. Wodoodporny przycisk zasilania oraz dioda informująca o przeciążeniu zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania. Podczas każdej pauzy możesz odstawić głowicę na podstawkę.
 
 
 
Twist-Lock: Łatwa zmiana frezu
Zapomnij o używaniu kluczyków i trzpieni, rączka TWIST-LOCK to rozwiązanie, które pozwala na szybką i łatwą zmiana frezu jednym ruchem. Skręć w lewo, aby odblokować, poluzować i wyjąć frez. Skręć w prawo, aby zamknąć blokadę i zamocować frez.
 
 
 
Oryginalny produkt Marathon
 
 
 
 
Specyfikacja:
Dwuczęściowa głowica (jedna część może być sterylizowana w autoklawie)
Rączka Twist-Lock (szybka i łatwa wymiana freza)
Opcjonalny napęd nożny
Płynna regulacja obrotów w zakresie od 0 do 40 tysięcy
Dołączany uchwyt oraz stojak na głowicę
W skład zestawu wchodzą: baza frezarki, głowica z mikrosilnikiem, napęd nożny, podstawka pod głowicę, uchwyt na głowicę, wymienne szczotki do frezarki, instrukcja.
Gwarancja: 12 miesięcy
 
 
Dane techniczne:
Łączna moc: 100 W
Zasilanie: 110-220 V / 50-60Hz
Moment obrotowy: 2,2 Ncm

 

100%
WhatsApp Chat
Passwort eingeben
Abbrechen
Öffnen
Schließen
Warenkorb